Strefa wiedzy

System ORIWALL dostarczany jest w postaci płaskiego arkusza blachy, który został specjalnie zaprojektowany do łatwego i samodzielnego składania poprzez ręczne gięcie elementów. Dzięki specjalnie wykonanym szczelinom w linii zginania możliwe jest precyzyjne odkształcenie materiału, a dodatkowe zawleczki wzmacniają gotowe zawieszki. Nasze produkty oferują prosty montaż, który nie wymaga specjalistycznego narzędzia. Co więcej, są one projektowane przez praktyków, którzy testują je w rzeczywistych warunkach warsztatowych przed wprowadzeniem na rynek.

Oczywiście, system zawieszania narzędzi został zaprojektowany w taki sposób, aby wszystkie dostępne w naszej ofercie zawieszki, włącznie z nowymi, były kompatybilne z tablicami perforowanymi OriWall. Dlatego, kupując podstawowe tablice, możesz dostosowywać zawieszki do swoich indywidualnych potrzeb.

Tak, jeśli nie masz czasu, możemy pomóc Ci zaprojektować spersonalizowaną ściankę, dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań. Skontaktuj się z nami w sprawie projektów: biuro@oriwall.pl.

Tak, zawieszki OriWall można złożyć do formy płaskiego arkusza blachy do dwóch razy.

System można zamontować na kilka sposobów:

  1. Montaż do blatów stołu odbywa się za pomocą ceownika z pokrętłem dociskowym, który stabilnie montuje profile montażowe, wyposażone w rowki umożliwiające osadzenie tablic perforowanych.
  2. Montaż do ściany odbywa się poprzez przykręcenie bezpośrednio do ściany profili montażowych  przy użyciu techniki zamocowań. Do tak osadzonych profili wpina się arkusze tablic perforowanych.

 

Wszystkie produkty oferowane przez markę OriWall są wytworzone w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze niemal 25-letnie doświadczenie w branży oraz rozbudowane zaplecze produkcyjne pozwalają nam wytwarzać produkty najwyższej jakości.